Reply on: upravovač fotiek #3856:
Na Viedenskej bolo ešte minimálne pár rokov dozadu štandardom po každej zime vidieť koľajnice pod cestou vo výtlkoch, ani nebolo treba nič frézovať
že dnes som bol na Račku a Šancovej. No a neprekvapivo to tam vyzerá, ako keby Američania znova bombardovali Bratislavu.
Skor je to tragikomicke, akou figurkou sa stal. Prve 4 roky som este mohol akceptovat ten nazor, ale teraz je to trapny podpriemer, ktory nevie ani jednu trolejbusovu trat spravit na prvykrat s jeho ludmi v DPB, ked si hala-bala nakreslil buspruh na Dlhace. Alebo tie extremne vydaje, ked nabral stovky novych ludi, a mame nocneho primatora, co spravil za tie 4 ci 8 rokov co? Okrem pitia kavy?
) - uvidime v akom stave a s akymi planmi odovzda mesto. Podla mna este s laskou budeme spominat na Ftacnika ci IvoNa (ale musim uznat, ze aj keby teraz podpalil mesto ako Nero, na Durkovskeho sa nikdy nedotiahne ani keby chcel)
gejza
Takže nie, s. Martinák nebol fúúúj progresívec, bol to preverený stranícky káder dosadený tak, aby plnil líniu vtedajšej jedinej štátostrany. Teraz, keď je štátostrán nepomerne viac, si kriminálne podsvetie, ktoré ich pasie, dosádza svoje figúrky, ktorých úlohou je smerovať naše peniaze na ich účty.