Reply on: bobitwo #3757:
Prístavný most má výrazne viac ako 32 rokov. železničné estakády majú namaľované dátumy náterov z 1981.Ale v princípe súhlasím, na cesty sme posledné desaťročia dávali menej, než by potrebovali. Buď teda zjednodušíme cestnú sieť, alebo do nej strašne veľa nalejeme, alebo o ňu prídeme.
MatejBA
Tu nesuhlasim s tebou. Ak by sme mali kompletnu zakladnu siet dialnic po Slovensku, a ideme stavat doplnkovu dialnicnu siet, tak ano, ale ked mame jedinu kompletnu dialnicu D2 postavenu za Husaka... a hotova D1 je pomaly ako Colombova zena...