Reply on: MatejBA #3595:
Akože áno, s číslami dá šermovať, ale zase pri zadlženosti je imho dôležitejšie relatívne vyjadrenie. Teda dlh/HDP pri štáte a dlh/bežné príjmy pri obci.Aj keď tie výdavky na dlhovú službu sú "banger" a tie príjmy sú od ľudí. Aká je pridaná hodnota daní, to nech si odpovie každý sám.
Mne sa kvôli tej inflácii nepáči šermovanie s investíciami. 200 mega v 2013 môže byť pokojne v reálnej hodnote viac ako 400 mega v 2026. Platí pre všetky porovnávačky vo videu.
)

zakaznik
Na druhej strane ak tam vodič mal cúvať sám, tak je to skôr vina/lenivosť manažmentu. Mali by tam byť namaľované navádzacie čiary, aby vodič vedel podľa nich zaparkovať.