Reply on: zakaznik #3608:
"Mal som napísať, že mali väčší kontakt s ekonomickou realitou. "čo už môže byť menší kontakt s ekonomickou realitou, ako popieranie existencie trhu, ktorý samozrejme existoval aj za socíku, hoci len na strane dopytu?
(To je otázka nielen na vallovcov, ale aj iných politikov štátnych a EÚ. )
zakaznik
Na druhej strane ak tam vodič mal cúvať sám, tak je to skôr vina/lenivosť manažmentu. Mali by tam byť namaľované navádzacie čiary, aby vodič vedel podľa nich zaparkovať.