Reply on: 3pa3ck3 #3035:
Vie si ten pán starosta predstaviť, aký dlhý by ten odbočovací pruh od Ostredkov musel byť, aby absorboval všetku frekvenciu od Ostredkov k Ikeje za päť, niekedy aj desať minút?To je riešenie len aby to vyzeralo, že sa niečo spravilo.
toto by malo určite väčší prínos pre väčšinu cestujúcich a pri napríklad zlúčení liniek 32+64 by to nebolo až taký problém že sa zruší zachádza na Stanicu
zakaznik
https://www.heute.at/s/bombendrohung-polizei-riegelt-wiener-hauptbahnhof-ab-120094275