Reply on: samkoh #3024:
Odhliadnuc od šírky Jaskovho radu, ktorú tu spomínal Viko si ani neviem predstaviť, aká linka by tam jazdila a či jednosmerne alebo obojsmerne. Na Jaskov rad v smere od západu sa totiž dá dostať len z Kramárov. Takže jedine nejaká nová linka - vymeták, ale či by mala dostatočné využitie, to neviem.
Bude skôr diaľnica do Košíc, alebo železnica do Viedne?
Ma178rek
Cez koľaje ti to ŽSR moc nebudú schvaľovať ...
Nástupište číslo 5 je posledné a je ostrovné... Medzi týmto prechodom a nástupištom sú 2 koľaje, ktoré sú ešte aj v oblúku... Rozhlasové pomery mizerne..
A ani žiaden služobný prechod tam nie je vybudovaný v týchto miestach
Stále by bolo prijateľnejsie zoficialnit trasu od Sokolskej