Reply on: zakaznik #2557:
Je to tým, že zamestnanci z dedín chodia do/z práce v časoch, keď nie je dobré spojenie. Keď sa zložia na viacerí na benzín, tak ich to vyjde aj lacnejšie. A za parkovanie platiť nebudú, to si radšej najdu o niečo horšie platenú robotu mimo centra BA alebo úplne mimo BA. Týka sa to zdravotníctva, školstva, retailu a všeobecne menej platených miest. Nasleduje postupný exodus ľudí, ktorí tieto služby potrebujú, firiem a náväzných prevádzok.


810zssk