Reply on: not.my.god #1909:
Zalezi aj od firemnej kultury, kinder managementu a ako sa spravas
U nas v robote mozem prist za kymkolvek, aj najvyssim sefom, a spytat sa ich ci nechcu ist na kavu a vsetci si tykame, z nalost si predavame a nikto nie je "nafukane karieristicke hovado" - dokonca ani novacikovia


810zssk
Dá sa mať odžité aspoň 30-40 rokov a nemať cez 18?