Reply on: not.my.god #1909:
Zalezi aj od firemnej kultury, kinder managementu a ako sa spravas
U nas v robote mozem prist za kymkolvek, aj najvyssim sefom, a spytat sa ich ci nechcu ist na kavu a vsetci si tykame, z nalost si predavame a nikto nie je "nafukane karieristicke hovado" - dokonca ani novacikovia


not.my.god
Inak čo píšeš o tom nezasahovaní pri tom, keď sa na niekom pácha zlo, tak tvrdiť, že to prišlo z Ruska je blbosť najhrubšieho zrna. Tento mor nevšímavosti a egoizmu zachvátil celý svet - hlava dole, prípadne do mobilu a nevšímam si, lebo sa nechcem namočiť. Bývalá žila v Londýne 14 rokov a povedala, že tam zažila X razy to, že v duchu kultúry "každý si hľadí svojho a do nikoho sa nestará". Takže videla ako na ulici ležal človek hodiny a po neviem ako dlhom čase až k nemu prišla polícia a riešila to. Ide to proste s ľudstvom z kopca ale že totálne. A keď pozrieš na každý jeden mladší a mladší ročník, tak je to horšie. Stojím v MHD a pozerám na ľudí ako vyzerajú, ako sa tvária a všetci skoro tak bezducho a hlavne do mobilov, celý ich život sa akoby zmestil do tej krabičky čo má v sebe virtuálny svet.