Existuje nejaké logické vysvetlenie prečo rýchliky z Bratislavy do Žiliny a nové REX-y do Trenčína stoja aj v Brestovanoch?
A čím viac v tomto mestskom modernom svete žijem, tak tým viac snívam o tom ísť žiť niekam, kde sa žije tak ako 20-30 rokov nazad.
ďakujem za skvelé zhodnotenie, konečne reálny pohľad
zakaznik
https://autogratis.sk/rana-pre-elektromobily-poskytovatelia-zvysili-sadzby-nabijanie-sa-uz-neoplaca/
...ale keď nabijete doma za zastropovanú cenu, tak ušetríte. Posledný rok.