Reply on: upravovač fotiek #4657:
Samozrejme pri TIOPoch to skončiť nemôže. Ja som to už viackrát spomínal, že spolu s nimi by mala vzniknúť aj mestská vlaková linka ktorá by simulovala metro, ideálne 2 linky DNV-PB a Rusovce-Rača/Vajnory a všetky tieto TIOPy by vzájomne prepájala.Samozrejme s tým by malo prísť navýšenie kapacity tratí ktoré na to logicky dnes stavané nie sú, no regionálne linky by zas nemuseli zachádzať až na HS. Ale keďže tu žiadny dlhodobý koncept neexistuje, tak s tým môžme asi len ťažko rátať. Namiesto toho tu snívame 30 rokov o metre, po novom o VRT a neviem akých vzdušných zámkoch ktoré brzdia rozumné plánovanie.
tom_sk
Bude fasa sa tam bicyklovať, lebo ako vravíš to množstvo dopravy tam bude obrovské. Na druhej strane nemyslím si, že to dopravu v Dúbravke nejako vyrieši, len sa zmení miesto kde sa autá napoja na kolónu do mesta. A pri množstve bytových projektov ktoré sa v tejto lokalite povoľujú (Dúbravka/Bory/DNV) som zvedavý ako to tam o 10 rokov bude vyzerať. Jedno je však jasné, sťahovať by som sa sem rozhodne nechcel.