Odkladisko architektov znova v akcii, tentokrát si to odnieslo parkovisko pri Osuského 6. Spočítate koľko že to pribudlo parkovacích miest? Ale za to z kompletne bezbariérového parkoviska spravili bariérové. Kto si rád láme nohy na obrubníkoch, nech sa páči. Čo myslíte, ten hrboľatý dlaždicový chodník na ktorý sa ľudia sťažujú už 5 rokov naozaj opravia? Podmieňovali to vybudovaním parkoviska... https://novy.odkazprestarostu.sk/dopyty/113519
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
upravovač fotiek