A vláčik nebude? Od šafka po Jungmannovu máme dva rozchody koľají, k čomu je to dobré? Teda okrem lámania podpätkov. Keď je to k ničomu, tak by to aspoň mohli vyplniť do roviny, plastového tekutého svinstva majú dosť a konečne by bolo na niečo užitočné.
Petto
Aj tak nemozu dost stat 2 elektricky za sebou tam. Tak to mas jedno. AD2 . Kym nebudu bubaky na 49metrove elektricky tak zbytocne riesit aj to predlzenie.