Reply on: S499.1023 #3036:
Veď nechajme 20 odborníkov nech ukážu, čo vedia. Horšie ako status quo to byť nemôže. Jedine, že by sa veľmi snažili.
toto by malo určite väčší prínos pre väčšinu cestujúcich a pri napríklad zlúčení liniek 32+64 by to nebolo až taký problém že sa zruší zachádza na Stanicu
zakaznik
https://www.heute.at/s/bombendrohung-polizei-riegelt-wiener-hauptbahnhof-ab-120094275