Reply on: zakaznik #2328:
Aj nie len pre mládež, a pri tom nevedia civilizovane diskutovať: jednoduchý argument, na ktorý ich nenaučili ako odpovedať, ich dovedie do katatonického stavu, tak dajú minusko a idú preč do svojej komfortnej zóny.

zakaznik