Dobrý deň prajem všetkým, chcel by som sa na niekoho obrátiť touto žiadosťou o zistenie kde sa môže podať sťažnosť na vodiča trolejbusu č. 2, ktorý dňa 12. 5. 2004 neotvoril po informovaní dvere trolejbusu a tým neumožnil nástup matky s kočíkom. Išlo o zastávku pred Eurotelom na ul. Sládkovičovej smerom do mesta. Bolo to o 10,35 hod. Za všetky informácie vopred ďakujem.

Kami
Uz sa tu dost hovorilo o trati BB - ZV. Elektrifikacia, (ciastocne) zdvojkolajnenie a tak. Rozhodne by pomohol takt a nejake motoraky v slabsich casoch.
Ako poznam pozadie udelovania licencii, BBSK ich udeluje niekedy dost subjektivne. Strazia sa zaujmy SAD a sirsie suvislosti nie su zohladnovane.