Dobrý deň prajem všetkým, chcel by som sa na niekoho obrátiť touto žiadosťou o zistenie kde sa môže podať sťažnosť na vodiča trolejbusu č. 2, ktorý dňa 12. 5. 2004 neotvoril po informovaní dvere trolejbusu a tým neumožnil nástup matky s kočíkom. Išlo o zastávku pred Eurotelom na ul. Sládkovičovej smerom do mesta. Bolo to o 10,35 hod. Za všetky informácie vopred ďakujem.

burz
K tym cenam: Vlakom sa da na trase ZV-BB cestovat za 24 Sk Zrychlenym busom to stoji 30 Sk. Ale myslim, ze rozdiel v rychlosti je dost podstatny. Niektori vodici zvladaju usek BB,Hustak-Zvolen,Namestie SNP za 12-13 minut. A tiez poobednajsiemu intervalu 15 minut bude vlak asi len tazko konkurovat.