Reply on: Majkl #2505:
V podstate si popísal základné princípy nitrianskej MHD 
All: Čaro prezidentských volieb --> Za Králikom už nemusím cestovať do Bystrice, lebo z plagátov sa na mňa usmieva už aj v Prešove ?

Proste defaultne predpokladal, ze netusis kam ide a budes mu vyzvanat niekde na Hustaku. 
PIT
Na transparente mal "ŠKOLSKÝ SPOJ", ale lepšie by bolo dvojriadkovo "Jesenský vŕšok cez Okružnú a Nám. slobody" - bolo by to podstatne jasnejšie. A s kombináciou so správnou poznámkou v CP by nemohlo dôjsť k nedorozumeniu.
Inak ja súhlasím s tým, že ma upozornil (kto by nastupoval do vozidla, ktoré má na transparente niečo takéto, ak nevie kam ide), ja len nesúhlasím so spôsobom komunikácie väčšiny vodičov s cestujúcimi.