re petik: mozno aj zdvojkolajnit. inak, ak dovolis, rad by som ta vyviedol z omylu: elektrifikacia vyrazne zvysi priepustnost trate. pre porovnanie: stopni si, kolko trva rozjazd 1000tonoveho vlaku vedeneho napr.: 753 a rovnakeho vlaku pop rovnakej trati vedeneho napr.:240. a to nie je o sekundach, to su minuty k dobru pre elektricku trakciu, nevraviac o ekologickych aspektoch. a taktiez nezabudaj, ze u zssk ani jedna motorova masina nema vyssiu povolenu rychlost ako 100km/h, co sa tiez moze, ale nemusi prejavit na priepustnosti trate, podla toho, ci sa tam tolko jazdit da. ked som tade jazdil ja, tak tam nikde viac ako 100km/h nebolo. skoda, lebo na 120 by sa to urcite upravit dalo. a v radvani, vlkanovej a sliaci pridat este jednu dopravnu kolaj, tak ani nemusis zdvojkolajnovat.

na celej skole mi nikto nevie zmenit na karte datum jej platnosti........posielaju si to kade tade a prd z toho nakoniec..........
Ruža
Už na druhej zastávke je plne obsadený, čo sa týka miest na sedenie, na ďašej zastávke nastúpi podľa nášho dlhodobého sledovania najmenej 18 cestujúcich, na fakulte plno mladých ľudí s taškami a ruksakmi, pri spojoch už je možné nastúpiť len priamo do priestoru k vodičovi, alebo ak je ochotný otvoriť zadné dvere potlačiť sa od zadu do predu.
A to nechcite vystúpiť v parku. Nemáte šancu vystúpiť bez odtrhnutých gombíkov alebo natrhnutého ucha od ruksakov. Pevne veríme, že dôjde v čo najkratšom čase k náprave. Treba sa opýtať vodičov na uvedenej linke, aké majú skúsenosti.
Ak bude treba, urobíme podpisovú akciu - ďalej už takto nechceme cestovať !!!!