re majkl: iste ma bardota svoje caro. mimochodom, ja mam velmi pozitivny vztah k vsetkym 310tkovym motorom, ale nevidim najmensi dovod netahat drat a namiesto toho prepriahat. a mimochodom, videl si u zlodejskej as 2x749? ja nie, len 2x751 a 2x752, sice na kabli, ale za to 3clenne obsadenu: nesamostatny rusnovodic+pomocnik na 1.masine a pomocnik na druhej? v plesivci asi tiez necitali schemy viacnasobneho riadenia.

na celej skole mi nikto nevie zmenit na karte datum jej platnosti........posielaju si to kade tade a prd z toho nakoniec..........
Majkl
A okrem toho, pozri si tie stránky DPKV - cestovné poriadky, napr. linky 1, 2, 15 (majú intervaly 10-30 minút)... A majú kopec nízkopodlažákov, (ale to vyplýva z vládnej podpory ich nákupu).