Zdravime zo zapadakova, v ktorom je internet
Mike mozno niekedy spravi zv.imhd.sk
Mame uz zapisanych par vozov...
Mike mozno niekedy spravi zv.imhd.sk
Mame uz zapisanych par vozov...
Mike mozno niekedy spravi zv.imhd.sk
Mame uz zapisanych par vozov...
M: ZV 7834/3; ZV 7829 a suprava Tic-Tac /6
M: ZV 7921/4
M: ZV 2831/10; ZV 2601
/ 5 alebo 9

Nuz nevadi, ze z neho nieje 1828...
Tusim mame v Petrzalke prirastok-je tam 2808 a tusim z neho vyrabaju 4818-pristane mu to!.... :o)



Andy
Neoplan: No inac mna by zaujimalo skor to, ze preco 21 ide do vozovne z DNV a nie z ASMN, odkial by to bolo blizsie..
No a este, nevie niekto preco sa uz na linky 51 a 58 nevypravuju SORy, ale plynove Karosy? Vazne som tam uz SOR dlhsiu dobu nevidel. Kam sa tie vsetky SORy podeli?