d3k0> preco sa nedaju odhlasit prispevky z Diskusneho fora v nastaveniach? a preco sa mi zrazu tam objavili, ved som ich tam nemal...
Asi zcasti pomohol ten mail co som napisal v mene cestujuceho, ktory chodi vecer z DH na Valassku
KK odpisal, ze mam este vydrzat "naozaj kratku dobu" s praktizovanim prestupu na 204. A neuplynul ani tyzden a uz to funguje. Tento krok DPB je dobry, len som zvedavy ci vydrzi aj po konci augusta.
Nuz nevadi, ze z neho nieje 1828...
Tusim mame v Petrzalke prirastok-je tam 2808 a tusim z neho vyrabaju 4818-pristane mu to!.... :o)



M: 7729-30/3
M: ZV 7829/6
M: ZV 1827 
M: ZV 2811/5 a 9; ZV 2823/9; 2212/9
J
AD DOJAZDY: Ono je pekné, že budú dojazdy a ešte krajšie je vyhováranie sa, že to ľudia nepochopia. Podľa mňa aj dojzd 201 sa neskôr zruší z takých či onakých dôvodov, no DPB už bude mať "aliby" - my sme to skúšali. Ale čo spravil DPB a.s. aby to tí ľudia pochopili? Spravili aspoň nejakú tlačovku (to už nehovorím o plagátoch), kde by pozvali BN, Pravdu, Sme, NČ, periodiká mestských častí a TV mestských časti etc., aby im vysvetlili, čo to bude, ako to bude a načo to bude. Naozaj rátajú s tým, že všetci bratislavčania chodia na imhd, mestskú dopravu či dpb alebo si kupujú časopisy ako mestská doprava a vedia ako to chodí inde. No určite nečítajú, lebo ak by sa o MHD zaujímali, tak ten tlak na zvýšenie úrovne dopravy v hlavnom meste bude obrovský.