Zajtra idem behat po vsetkych linkach teste sa !!! 
Idem zistit par info o vozidlach neviem ci ste si niekto vsimol ale petrzalske Ikarusy 435 su po vymene motoroveho oleja.

Idem zistit par info o vozidlach neviem ci ste si niekto vsimol ale petrzalske Ikarusy 435 su po vymene motoroveho oleja.
Andy to je nieco pre teba.
d3k0
Inak, vraj 4506 dostala klasicku DPB rekonstrukciu - vnutro je po starom (=4928, 4929, 2926)...
COLOR 7904+7903 je na devine dlho. A modlime sa, aby tam aj zostala, lebo kazde pretacanie televizorov ich nici a velmi by ma nastvalo, keby prednemu vozu kvoli pokazenym televizorom zrusili prvy lamelovy transparent v Blave...
Mam niekde napisane, ze som xcel pochvalit vodica nejakej K2ky, lebo sme pomahali nejakej babke nastupit na zastavke Pionierska (nastupit v tom obluku je hroza) a aj ked sme sa od tej babky nedockali ani bu ani mu, vodic vystupil a spytal sa "madam, kde budete vystupovat?", aby jej mohol pomoct. Tomu sa hovori Pan Vodic.