Je este som zabudol - v stredu ma, ale riadne nastval (to je slusne povedane) jeden vodic kbovej 15TrM - na linke 202 cca okolo 1915-1930 na AS M. Nivy smerom na cilizsku.
Jednalo sa akurat o nejaky vypadok troflacov, resp. uz tesne po, ked jadzili mimo poriadku a asi sa snazili nejako nabehnut na aktualny. Ale nechapem, ten vocid siel ako zavodnik F1, co by nevadilo, keby bral ohlad na ludi na zastavkach - som stal naschval cca 1.5-2m od okraja cesty, aby ma neospliechal, ale ne jemu to zily netrha - proste som bol mokry od hlavy az k pate - a to som si daval bacha a ked som ho videl prichadzat som naschval ustupoval - som bol v jednej tretine toho pristresku autobusoveho a aj tak mi to nepomohlo - fakt mu diky za "cisty" kupel.
Co som si vsimol, tak vacsina vodicov su ohalduplny.
Jednalo sa akurat o nejaky vypadok troflacov, resp. uz tesne po, ked jadzili mimo poriadku a asi sa snazili nejako nabehnut na aktualny. Ale nechapem, ten vocid siel ako zavodnik F1, co by nevadilo, keby bral ohlad na ludi na zastavkach - som stal naschval cca 1.5-2m od okraja cesty, aby ma neospliechal, ale ne jemu to zily netrha - proste som bol mokry od hlavy az k pate - a to som si daval bacha a ked som ho videl prichadzat som naschval ustupoval - som bol v jednej tretine toho pristresku autobusoveho a aj tak mi to nepomohlo - fakt mu diky za "cisty" kupel.
Co som si vsimol, tak vacsina vodicov su ohalduplny.

.
Darro
Rano tahala Liazka vozidlo 1412 do vozovne , voz pracoval na linke č. 97 .
8:03
Na zástavke Lucanka (BRANIK) stala odstavena linka č. 59 vozidlo 4208 pred nou uz bola Liazka.
11:22
Na novom Moste stala odstavena linka č. 93 vozidlo 4942 za nou bol Dopravny Dispecing a nieco s autobusu vytekalo s pod sofera.
Na linkach :
"59" -- 2926,
"80" -- 3601,
"81" -- 4936,4314,4833,
"83" -- 2514,
"93" -- 4209,4408,4942,4839,4831
"94" -- 4311,
"207" -- 6608,
d3k0: Nezabudni mi napisat o tom piatku !!!
COLOR: Ved ked vysla EGO-T6A5 tak si hovoril fuj ze nemas rad musli.
Jano: To som si vsimol ze na 83 sa striedaju s 34 tento tyzden mam skolu na buduci budem zase v Dubravke tak budem mat plno info kde co jazdi potom to sem ako vzdy hodim aj ked to nema par ludi moc rad ale ved je to DISPECER a to je o tom kde co jazdi nie ???
s666n: No vidim ze si ma predbehol s tou 4208 ja som isiel pri LUCANKE o 8:03 a este tam stali.