DAKUJEM ZA POCHVALENIE 1808!CENIM SI TO ZE ASPON NIEKTO SI TO VSIMA ZAJTRA JE 1808 NA 97!BEDA CARBACOM!LEBO ZAJTRA SOM NA 97 A POTOM NA 86 1803!DNES AUPARK NA 97 1203!A PO CELY TYZDEN BUDEM STRIEHNUT NA TYCH IDIOTOV CO PISU!POLICAJTI BUDU BLIZKO!TAK ZBOHOM

Andy to je nieco pre teba.
tbc
inak 3191 je celkom dobry voz znutra