O 14:20 som videl pri Technopole v smere na Dostihovu drahu 2816 s tabulou Porucha vozidla. Bol to 78/1.
Hned nato som v opacnom smere od Romanovej na Tupolevovu videl 2936 bez tabulky s poradim, a cienou tabulkou, kde mal kriedou napisane X78.
Ako som si to tak pisal, tak za mnou prisla jedna dievcina, ze ako sa od Technopolu dostane do Porsche Inter Auto. Tak som jej povedal, ze najblizsie je zastavka Ekonomicka univerzita (casto oznacovana ako elektrickova) tak sklamana odisla.
Tak ma napadlo: mohli by sme byt nejako oznaceni (tricko/ciapka/nalepka/alebo daco) a nic netusiacim cestujucim/turistom by sme na poziadanie poradili najvhodnejsi spoj/smer, proste robili by sme cinnost zvanu imhd (infosky o mhd), samozrejme dobrovolne, neskor mozno aj s podoporou dpb.... no uvidime.
Hned nato som v opacnom smere od Romanovej na Tupolevovu videl 2936 bez tabulky s poradim, a cienou tabulkou, kde mal kriedou napisane X78.
Ako som si to tak pisal, tak za mnou prisla jedna dievcina, ze ako sa od Technopolu dostane do Porsche Inter Auto. Tak som jej povedal, ze najblizsie je zastavka Ekonomicka univerzita (casto oznacovana ako elektrickova) tak sklamana odisla.
Tak ma napadlo: mohli by sme byt nejako oznaceni (tricko/ciapka/nalepka/alebo daco) a nic netusiacim cestujucim/turistom by sme na poziadanie poradili najvhodnejsi spoj/smer, proste robili by sme cinnost zvanu imhd (infosky o mhd), samozrejme dobrovolne, neskor mozno aj s podoporou dpb.... no uvidime.

.
Anndy008
Jednalo sa akurat o nejaky vypadok troflacov, resp. uz tesne po, ked jadzili mimo poriadku a asi sa snazili nejako nabehnut na aktualny. Ale nechapem, ten vocid siel ako zavodnik F1, co by nevadilo, keby bral ohlad na ludi na zastavkach - som stal naschval cca 1.5-2m od okraja cesty, aby ma neospliechal, ale ne jemu to zily netrha - proste som bol mokry od hlavy az k pate - a to som si daval bacha a ked som ho videl prichadzat som naschval ustupoval - som bol v jednej tretine toho pristresku autobusoveho a aj tak mi to nepomohlo - fakt mu diky za "cisty" kupel.
Co som si vsimol, tak vacsina vodicov su ohalduplny.