Dnes bola v garazi sranda, na obed zrusil jeden mechanik s dlhou karosou TAM 4407, takze TAMov nam ubuda.. (inak brzdna draha 11m !!!)
Ad J - par mechanikou teraz urcite pojde do prdele 8))
Ad Elektricky - suhlasim, ze koncenie v polke trati je blbost, tym debilom nevysvetlis ze nejdes dalej lebo ides inde, najma cez weekend a vnoci su ludia dost "husty"..
Co sa tyka dojazdov suhlasim ze je blbost ist zo vzdialenejsej konecnej..
Ad Rusenie/Zmeny Liniek- objednavatel je mesto a ked ludia nezacnu tlacit na uradnikov ktory nikdy nesli MHD, ze chceme dopravu tak postupne zrusia vsetko..
Ad J - par mechanikou teraz urcite pojde do prdele 8))
Ad Elektricky - suhlasim, ze koncenie v polke trati je blbost, tym debilom nevysvetlis ze nejdes dalej lebo ides inde, najma cez weekend a vnoci su ludia dost "husty"..
Co sa tyka dojazdov suhlasim ze je blbost ist zo vzdialenejsej konecnej..
Ad Rusenie/Zmeny Liniek- objednavatel je mesto a ked ludia nezacnu tlacit na uradnikov ktory nikdy nesli MHD, ze chceme dopravu tak postupne zrusia vsetko..

TeBeCe
na autobusovej zastavke Lackova smer dubravka je taka zaujimavost teraz...su tam tri nastupistia v roznych polohach - prve davno zrusene (ale este tam zostali panely), sucasne a buduce (ktore sa prave dokoncuje)