Reply on: Mike #92735:
od 7.00 asi tazko.. podla mna az od 7.07, kedze 6.10 som v nom cestoval, a do 7.00 sa nestihol vratit na tu zastavku v tom istom smere. Mimochodom ide o 39/5 a hradil (hradi?) ZV R 1656 ak som dobre videl.
/..
IGIs