O 6:45 nehoda na Panónskej pri (ako inak) výjazde zo Ševčenkovej medzi busom #4104 na 91/3 a IGK. Bus má oškreté predné čelo (v mieste čiernej plastovej časti), IGK peknú jamu nad zadným kolesom, inak nič vážne. Oceňujem však prístup vodiča (avšak netuším či to bola jeho vlastná iniciatíva alebo to zariadil vodič z L91) okolo idúceho spoja linky 94 ktorý zastavil na mieste bývalej zastávky a vzal cestujúcich z nabúraného busu, čím bol splnený prepravný poriadok v článku hovoriacom o právach cestujúcich. Túto možnosť využili takmer všetci cestujúci a nemuseli tak na zastávku vzdialenú cca 150 metrov ísť pešo. ?
/..
Mike
2342 buď nahradil plyňák na 50/5, albo je to veľmi zmeškaná 50/6
2335 poobede na 50/11
2336 poobede na 50/9
2340 50/4
2343 po rannej nehode poobede na 50/3