Výber z 50 ráno:
2337 (2), 2711 (3), 2705 (5), 2345 (8), 2331 (9), 2339 (10), 2333 (13), 2704 (14)
Aaa medzi 7:15 a 7:25 mala 50/6 alebo 12 - citelis (nezistil som ev. č.) zrejme nehodu, alebo inú MU s IGK v "križovatke" kde sa pripája zjazd z Bajkalskej k Záhradníckej smer mesto... vyzeralo to na nedanie prednosti v jazde vodičom pripájajúcim sa ku Záhradníckej...
Zo včera:
84pp – 4855, 4857, 4832, 4390, 4866, 4392, 4396, 4865
Re #92695 peto1622: ?
Re #92666 Mike: nejaký kamión si s autom zahral biliard o steny tunela... ?
Re #92696 fefe18: veď najsockovatejšia vláda nariadila vš na svk prijať o cca 5 tis. študentov viac, bohvie, koľko z toho bolo uk...
ale čo som počul, tak to nie je výnimočný problém, že sa ráno nezmestia všetci do autobusu, hlavne pred 7, ked ešte nie je posilnená 31... inak to je tiež zaujmavé, že vačšinou linky majú hustejší intrerval už od 6tej, ale na 31 až od 7mej
Dnes tiež 15TrM 6632 na 202/1. Teraz večer by tá špina a bordel mal zmiznúť, upratovacia firma opakuje pokus o vyčistenie vozidiel , asi zo strachu(má prísť kontrola z magistrátu), aby neprišli o kšeft za 65000 eur!!!!! Končiace vozy stoja v Hrobustove až po vjazd do vozovne! Zjavne s tým opatovným kompletným čistením nestíhajú! ? Veď pri prvom pokuse každý čistili cez ďeň, keď mali voz doma!!! ?
jj,,,,tento rok pribudlo neako studentou,,,aj ked neni akcia,,,mercedesi capacity by tiez mali co robit keby tu boli nasadene ? vsak rano z nastupista v slavicom sa nezmestia vsetci ludia... ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
AAA