O 6:45 nehoda na Panónskej pri (ako inak) výjazde zo Ševčenkovej medzi busom #4104 na 91/3 a IGK. Bus má oškreté predné čelo (v mieste čiernej plastovej časti), IGK peknú jamu nad zadným kolesom, inak nič vážne. Oceňujem však prístup vodiča (avšak netuším či to bola jeho vlastná iniciatíva alebo to zariadil vodič z L91) okolo idúceho spoja linky 94 ktorý zastavil na mieste bývalej zastávky a vzal cestujúcich z nabúraného busu, čím bol splnený prepravný poriadok v článku hovoriacom o právach cestujúcich. Túto možnosť využili takmer všetci cestujúci a nemuseli tak na zastávku vzdialenú cca 150 metrov ísť pešo. ?
Re #92721 martin15: to musela byť fatamorgána, lebo Branko Dlhodielsky povedal, že "Vyraďovať budeme najstaršie karosy a tambusy" ? rovnako ako včera tuším nejaká 408x sa pretŕčala na 94ke...
Re #92724 Zvero: dávali to v ten večer správach tuším na joj aj so zábermi z tunel-kamery - nechcel by som sedieť v tom aute...
ZV 4825 na L99, nastupoval som o 12:41 na ŽST Petržalka (smer Ovsište). Nevedel som sa rozhodnúť či vystúpim na Mlynarovičovej alebo Šustekovej. Šofér moju dilemu nečakane vyriešil - Mlynarovičovu vynechal a zastal až na Šustekovej ?
Trochu som vahal ci tento prispevok napisem, ale mas zmysel pre humor, tak pevne dufam ze ho zvladnes: neviem ci by si si ho az tak oblubil keby si ho videl ? ?
Dnes:
- 4390 bol v rannej špičke na linke 94/2, v priebehu dňa ho vymenil 4805
- ZV 7304 po 16 hod. hradil linku 13/2
- 3639 po 16 hod. vypadol z linky 55/3
- 4821 po 16 hod. vypadol z linky 93/5
- ZV 4825 po 16 hod. hradil linku 99/6, neskôr ho nahradil 4130
- ZV 4849 po 17 hod. hradil linku 68/8
Plyňáky poobede postupne nahradené citelismi ☺
2342 buď nahradil plyňák na 50/5, albo je to veľmi zmeškaná 50/6
2335 poobede na 50/11
2336 poobede na 50/9
2340 50/4
2343 po rannej nehode poobede na 50/3
no.ev.di.