Reply on: richi78 #91264:
K X72: včera jeden voz v smere na Čil. zastavil aj na zast. Slovnaftská, aj keď tam nemal stáť, hoci to by som považoval skôr za plus a šofér sa so mnou chcel hádať, že pri CR mám nastúpiť v smere na Čil, hoci tu aj na DPB písali, že sa môže nastúpiť aj na druhej strane.

richi78
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..