#91267 TomJ: ano moze sa aj tam aj tam.. noo kludne mohol stat normalne x72 na slovnafstkej, ako aj pred odbocenim na nakovnu (nahradenie z. Toryska), lebo ked sme mali stat tam pri Seat (akoze priekopnicka SAD zastavka) a potom az korytnicka, myslim ze je to dobry kus a medzitym ziadna zastavka..
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..

TomJ