#91267 TomJ: ano moze sa aj tam aj tam.. noo kludne mohol stat normalne x72 na slovnafstkej, ako aj pred odbocenim na nakovnu (nahradenie z. Toryska), lebo ked sme mali stat tam pri Seat (akoze priekopnicka SAD zastavka) a potom az korytnicka, myslim ze je to dobry kus a medzitym ziadna zastavka..
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..
richi78
1622?, 2616, 2639, 4832
2616 - na vyjazde pre zhasinanie motora vymenany za 2633, prve 2 kola hradil ZV 2614
2639 - tiekol olej, 1 kolo asi nehradene, dalsie dve uz hradil ZV 2614, neskor sa napojil 2640
pripadne vypadky doplni Mike
K trase nahradnej linky x72.
Absolutne nezvladnuta..
*nezmyselne rozmiestene zastavky v smere od Cintorina Ruzinov
*slaba informovanost verejnosti
*neoznacene oznacovniky zastavok prislusnimi linkami (napr z.Hronska smer Cint.Ruzinov, len 67)
*nezmyselne umiestne vystupiste (ako trolejbusy 201, 202)
*L79 z.Dudvážska (náhradná poloha na Korytnickej ul.)- zastavka neexistovala pritom na stranke dpb tato zastavka mala byt ..
rano 6621 pokracovala dalej za CR smer Cilizska, dostala sa az po z.Priekopnicka, odtial bola odtiahuta tatrov na CR
btw, kto pobede fotil, prosim poslat na mail