Reply on: M.C. #91232:
To nemá nič s kapacity spoločné.. nákup kapacity oficiálne nikto nezrušil.. aj keď je pravda že ohľadom obnovy voz parku autobusov v poslednej dobe nikto nič oficiálne nepovedal.. vštko sa drží v tajnosti o. i. preto že sa to mení z hodiny na hodinu...tých 10 ik 435 z 2DP+ 3 ks B941 z 1DP (Bystrice) pôjdu do Peržky preto, že kvôli ušetreniu jalových km tam budú presunuté aj nejaké poradia z 1 a 2 DP (napr vraj celá 84, časť 83, celodenka 93 a ešte dačo...)
Jadran