To nemá nič s kapacity spoločné.. nákup kapacity oficiálne nikto nezrušil.. aj keď je pravda že ohľadom obnovy voz parku autobusov v poslednej dobe nikto nič oficiálne nepovedal.. vštko sa drží v tajnosti o. i. preto že sa to mení z hodiny na hodinu...
tých 10 ik 435 z 2DP+ 3 ks B941 z 1DP (Bystrice) pôjdu do Peržky preto, že kvôli ušetreniu jalových km tam budú presunuté aj nejaké poradia z 1 a 2 DP (napr vraj celá 84, časť 83, celodenka 93 a ešte dačo...)
Chcem sa opýtať či niekto náhodou nevie alebo netuší že či teda tých 10 Ikarusov čo dá Jurajov Dvor petržalke tak bude na miesto Capacity. Ja viem že to možno tu aj niekoho tiež napadlo, len že či náhodou niekto nevie viac no, ja len tak sa pýtam.
Peter6607: No ahoj, vozidlo 6607 je aktuálne po (SP) a už utorok možno aj skorej pojde domenko do vozovne (HROBONKA)
V hre stále zostávaju:
6606 ktorá je na (VP) už viac ako rok aj pol.
6267 ktorá už bola 2krát dotiahnutá na kanál. A pravdepodobne bude celočervená. Tiež sa toto vozidlo podrobuje (SP) a po prehliadke bude preradená na Trnavku.
v pohode, nic sa nedeje, ja doplnim, ze som vecer na 84/5 videl 2827, len teraz som si nie isty, ci som sa nepomylil s 2819 na 84/5, ci nebol nahodou na 83ke...
lobogo
V hre stále zostávaju:
6606 ktorá je na (VP) už viac ako rok aj pol.
6267 ktorá už bola 2krát dotiahnutá na kanál. A pravdepodobne bude celočervená. Tiež sa toto vozidlo podrobuje (SP) a po prehliadke bude preradená na Trnavku.