O autobusoch z Banskej bystrice nemám informácie toto preraďovanie z juraku bolo potvrdene vedúcim a čí ide o náhradu za bystrické netuším
Re #91216 frenky:
K 83 ostávajú na 2 kolóne minimálne do januára 2010
K 87 bola úvaha že pôjde na 2 kolónu len vedúci 1 kolóny ju nechcel dať zajtra zistím ako to dopadlo
84 netuším vôbec
máš pravdu, bolo to pri vychádzani zo zastavky Vlčie Hrdlo smer Spalovňa, nič vážne a 77 bola hradena
Man R1565
z dnešného obeda
70:1105
74:2624
87:1611,1211
Novinky od septembra:
Do Petržalky idú z 2 kolóny vozy: 2800 2801 2811 2816 2817 2822 2823 2824 2826 2827.?
Na 2 kolóne podľa nového budú na naftových vozoch 3vodici nie iba 2!
2711 na linke 77 voľakde pri spaľovni rozbitý predok voz sa asi vyradí.
?
Dnes mala krátka CNG Karosa 2711 vo Vlčom hrdle nehodu, akurát to odstraňujú (polícia + dopr. dispečing). Nešlo o nič vážne, autobus pri vychádzaní zo zastávky smer mesto pri točení do ostrého pravotočivého oblúka nabral osobné auto (možno mu tam vletel, detaily nepoznám, ale zrazili sa). 2711 má poškodený predný ľavý roh, ale jedná sa len o menšie škody v dolnej časti. Zranený by nemal byť nikto... Pravdepodobne sa jednalo o linku 77, ale nie som si istý... Kto viete viac, doplňte ?
Dúfam aj ja že bude za to postihnutý, prajem mu to zato že sa zachoval ako arogantný...... JA sa zasa vrelo a srdečne chcem poďakovať pánu šoférovi 6302 na 207/4 zato že na Kollárko smer Ružová dolina namiesto 14.41 prišiel až 14.51-10 minút si dovolil meškať. Keby sa za takéto veľké bezpríčinné meškania zaviedli zrážky z odmien, asi by si to rozmysleli s tým serinkaním sa a s poflakovaním. ? ?
9/5 7904+7903
5/2 7937+7938
95-4801 4813 4822
50-2800 ?
39-1813 ?
50-2638-AS 13.18cca, buď vypadol spoj alebo pani šoférka 10-minút meškala...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
frenky