Chcem sa opýtať či niekto náhodou nevie alebo netuší že či teda tých 10 Ikarusov čo dá Jurajov Dvor petržalke tak bude na miesto Capacity. Ja viem že to možno tu aj niekoho tiež napadlo, len že či náhodou niekto nevie viac no, ja len tak sa pýtam.
Peter6607: No ahoj, vozidlo 6607 je aktuálne po (SP) a už utorok možno aj skorej pojde domenko do vozovne (HROBONKA)
V hre stále zostávaju:
6606 ktorá je na (VP) už viac ako rok aj pol.
6267 ktorá už bola 2krát dotiahnutá na kanál. A pravdepodobne bude celočervená. Tiež sa toto vozidlo podrobuje (SP) a po prehliadke bude preradená na Trnavku.
v pohode, nic sa nedeje, ja doplnim, ze som vecer na 84/5 videl 2827, len teraz som si nie isty, ci som sa nepomylil s 2819 na 84/5, ci nebol nahodou na 83ke...
O autobusoch z Banskej bystrice nemám informácie toto preraďovanie z juraku bolo potvrdene vedúcim a čí ide o náhradu za bystrické netuším
Re #91216 frenky:
K 83 ostávajú na 2 kolóne minimálne do januára 2010
K 87 bola úvaha že pôjde na 2 kolónu len vedúci 1 kolóny ju nechcel dať zajtra zistím ako to dopadlo
84 netuším vôbec
lobogo
Trolejbus 6267 je už druhý krát na kanáli a podrobuje sa (VP) a po prehliadke zostane vo vozovni Trnávka.
Trolejbus 6606 je už viac ako rok aj pol na Trnávke a podrobuje sa (VP) a pomaličky ale isto sa dostáva do stavu (SROT)
Trolejbus 6401 je už viac ako mesiac odstavená z prevádzky a pravdepodobne mala nehodu, včera mala predné čelo oblepené kartonom.
Trolejbus 6229 bol vyradený z prevádzky. Dovod: na nosnej časti rámu hniloba.
Trolejbus 6285 vyradená.
Info: Patrick@azet.sk