Dnes išla L196 o 15.08 z Príst. mostu smer Žst. N. Mesto o 3 min. skôr ako mala, čiže som ju nestihol a nasledovná L96 o 15.18 vypadla alebo aspoň meškala. Či nakoniec išla alebo nie neviem, lebo sa mi už dlhšie nechcelo čakať a išiel som na L98.
Na LX14 je o. i. 2817 - hrozne píska pri rozjazde.
Na LX14 je o. i. 2817 - hrozne píska pri rozjazde.
IGIs
11/? - 7103: hrôza, táto pani by sa mala naučiť ísť načas a aj rýchlejšie, na Floriánskom námestí sme boli v tej maličkej zákrute, keď jej naskočila červená tak sme si počkali ďalšie 2 minúty - meškanie na Račku -2, na Mariánskej -4 atď... ? ?