okolo 16:05 išiel 3710 do vozovne s linkou "X"
11/? - 7103: hrôza, táto pani by sa mala naučiť ísť načas a aj rýchlejšie, na Floriánskom námestí sme boli v tej maličkej zákrute, keď jej naskočila červená tak sme si počkali ďalšie 2 minúty - meškanie na Račku -2, na Mariánskej -4 atď... ? ?
11/? - 7103: hrôza, táto pani by sa mala naučiť ísť načas a aj rýchlejšie, na Floriánskom námestí sme boli v tej maličkej zákrute, keď jej naskočila červená tak sme si počkali ďalšie 2 minúty - meškanie na Račku -2, na Mariánskej -4 atď... ? ?
kacka
http://213.215.107.96/fotoalbumy/258/336/mf_258336116_b99594e5c23a98efc48ea363ac406ef0.jpg (na foto ten napravo)