okolo 16:05 išiel 3710 do vozovne s linkou "X"
11/? - 7103: hrôza, táto pani by sa mala naučiť ísť načas a aj rýchlejšie, na Floriánskom námestí sme boli v tej maličkej zákrute, keď jej naskočila červená tak sme si počkali ďalšie 2 minúty - meškanie na Račku -2, na Mariánskej -4 atď... ? ?
11/? - 7103: hrôza, táto pani by sa mala naučiť ísť načas a aj rýchlejšie, na Floriánskom námestí sme boli v tej maličkej zákrute, keď jej naskočila červená tak sme si počkali ďalšie 2 minúty - meškanie na Račku -2, na Mariánskej -4 atď... ? ?
richi78
on si skor dal kod ako pracovny tyzden,lebo 39/1 ma rovnaky prvy odchod ( sk.prazdniny - vikend) zo suhvezdnej.. az ten druhy je rozdiel akurat tie 3min..
dnes ZV 2816 rano minimalne jednu jazdu 21/15, na posledne kolo sa vratil 1612,
dalej hradil kolo na 21/2 namiesto 1624
ik415 - 93/1, a jeden tiez dobeda na 84 ( pravdepodobne) lebo jazdil len s cielmi bez cisla linky