Reply on: JohnyButrel #90894:
Na žiadnej, to sa riadi diaľkovo cez centrálu a semafór, jedna z možností že sa dlhšie podrží jedna fáza (napr. o celú dĺžku cyklu).
kua dpč šak sú prázdniny a cesty sú pomaly plnšie ako cez školský rok
Napr. Štefánikova- Asi sa pokazil semafor-minimálne 5minút vkuse svietila červená min. na 2smery- 1.-Ako ide 204 zo sokolskej na kooperativu a 2.- 83 zo SAVky do Dúbravky....Keď tam už asi 5.minútu svietila tá ***n.utá červená, šofér 34ky(2618) otvoril dvere ? To isté električky- pri kooperative na križovatke stáli a cestujúcich vypúšťali. neviem čo sa tam dialo, okrem tých kolón. Nevidel som ani žiadnu nehodu
peto1622
21-1620 vypadol z 21/x, odstaveny okolo 19tej na Mokrohajskej smer DNV
63-1605 vypadol z 63/x, odstaveny okolo 19tej na Patronke smer Lamac, ZV1627
83-2612
84-4857/2, 2642/5
88-1203/6
96-1206
99-4121, 4129, 4130