Re: #90887 JohnyButrel: nepokazil sa semafor, len asi policajti "vyprazdnovali krizovatku", zvycajne to pamaha, ak su zapchy len z jedneho smeru, ale niekedy "cakaju aj na auta kdesi este na Patronke"..
kua dpč šak sú prázdniny a cesty sú pomaly plnšie ako cez školský rok
Napr. Štefánikova- Asi sa pokazil semafor-minimálne 5minút vkuse svietila červená min. na 2smery- 1.-Ako ide 204 zo sokolskej na kooperativu a 2.- 83 zo SAVky do Dúbravky....Keď tam už asi 5.minútu svietila tá ***n.utá červená, šofér 34ky(2618) otvoril dvere ? To isté električky- pri kooperative na križovatke stáli a cestujúcich vypúšťali. neviem čo sa tam dialo, okrem tých kolón. Nevidel som ani žiadnu nehodu

MacGiver
Zopár postrehov (Pondelok 17.08.09)
61: 2648/..
68: 421×(8)/..
80: 4127/..
83: 2649/.., 2651/.., MAN/.., 4820/.., 2822/..
92: 4811/..
93: 4219*/.., 4809/.., 4851/..
99: 4133/..
*4219 - dosť poruchový voz, pravé krídlo tretích dverí sa mu neotvára a mal problémy sa rozbehnúť zo zastávky Hlavná stanica (odchod cca 13:20) ?