Reply on: Miso_83 #90875:
Takže to bol záložák... o.k. ? A náhodou nevieš, čo bolo dnes ráno na 83/12? Ale napíš len ak si to naozaj videl.
kua dpč šak sú prázdniny a cesty sú pomaly plnšie ako cez školský rok
Napr. Štefánikova- Asi sa pokazil semafor-minimálne 5minút vkuse svietila červená min. na 2smery- 1.-Ako ide 204 zo sokolskej na kooperativu a 2.- 83 zo SAVky do Dúbravky....Keď tam už asi 5.minútu svietila tá ***n.utá červená, šofér 34ky(2618) otvoril dvere ? To isté električky- pri kooperative na križovatke stáli a cestujúcich vypúšťali. neviem čo sa tam dialo, okrem tých kolón. Nevidel som ani žiadnu nehodu

Author