frenky, neoplan: Co je na 58 chore? Tu linku si plne hradi mestska cast, takze DP moze byt len rad, ze ta linka je..
qwix: To ma byt prototyp, preto o tom nepisu na stranke.
qwix: To ma byt prototyp, preto o tom nepisu na stranke.
Btw na tej Saratovska - Drobneho zostane moznost otacat sa do druheho smeru? Lebo ako sa potom bude tocit 20 a 27?

a napokon 2515
frenky
A mozem ti povedat, ze 21/11., 21/12. jazdia rano iba jedno kolo na 21 a dalsie ako SSp a maju na Volkswagene cca 12min. a na Nivach 6min. Takze nieje to az take strasne. Je predsa logicke, ze spravim na poradi, ktore robi 1 resp. 1,5 kola male prestavky pokial sa to da a nenecham ho hnit na konecnej 30min.
OKMAS> muhehehe