Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: no.ev.di. #89940:
#89911, #89912, #89929 a Re #89935 kacka: ?
Reply on: no.ev.di. #89940:
ja osobne som ten Sor nevidel, vychadzam len z toho, ze sa cez vikend objavovali ako zalozaky
Reply on: peto1622 #89936:
Nestihol som si to všimnúť lebo som stál na vnútornej strane zákruty a otočený bol SOR ku mne ľavou stranou. Inak brat šiel L95 z mesta a šla cez Apollo, preto asi včera nasadzovali SOR na L95 keď sa zvýšila potreba vozidiel na L95, vraj bol neprejazdný Starý most... Sa divím, že nie je tu na imhd.sk nič o tom písané ?
Reply on: kecho #89938:
doplnim:
88 podla poradia: 1213, 1205, 1208, 1210, 1218, 1214
99-4106, 4108, 4122

83-4853, 4857, 2812, 2829
92-4833/3(4)
Dnes (12. 07. 09):
68 - 4829/6, 4836/..
88 - 1210/..
99 - 4103/4
a nemal tabulku ZV?
Reply on: no.ev.di. #89932:
na nemal tabulku ZV?
Reply on: Risko1 #89929:
a Re #89930 richardhudec: tento konkretne je zo safka, zo zastavky liniek 50 a 128
http://213.215.107.200/fotoalbumy/261/714/mf_261714733_1b913f4c499e31a5777f54181ea08f66.jpg
Reply on: Bratislav #89924:
A co tak 1717?S tou si mal tu cest? ?
dnes:

4804 vypadol okolo 19:00 z 91/2,odchod 19:16 kovacsova->novy most hradilo podmostove ZV4825

91:4827,4804,4844,VN /4 nemam,4850,S 4819,VN 4107
? M:4825/2
DPB testuje SORky 10.5 BN na L95 na prevádzku počas šk.r.? ? 3402 som videl dnes pri Vlastneneckom odbočovať na Nám. hraničiarov cca o 18:40.
Reply on: richardhudec #89930:
nie, nic. aspon 95 nie. ta ide smer safko na farskeho (nie rovno ale doprava) a potom cez apollo na safko. a naspat asi rovnako. 50 neviem
Reply on: Risko1 #89929:
prosim ta, na odklonovej trase su aj nejake zastavky obsluhovane, pripadne je vynechana obsluha nejakych zastavok??? a coho vsetkeho sa to dotyka??? diky...
Reply on: kacka #89927:
Ano, velka pochvala patri nocnej sluzbe DD, ktora pracne zistovala moznosti odklonu, s usmevom, hoci to mal urobit niekto iny ( prikaz, informovanost, letaky ...)
skoro som zabudla
7825+26 isla +- 15:44 vysoka smer vazovova ako sluzobna jazda
Reply on: Risko1 #89925:
bolo to sice este rano, na mna skoro rano ? ale kvoli tomu som sa na safku bola pozret na zastavku BUSu a bolo to tam na bielom papiery A5 pisane ze 11. a 12.7. bude uzavrety stary most v oboch smeroch. presny text uz neviem kedze to bolo "skoro" rano ? ale ked to tam bude aj vecer, tak urobim foto.
a tiez to muselo byt aj na inych zastavkach, lebo ostatni ludia v buse ostali kludni a niektori vedeli ze 95 ide oklukou.
Reply on: Johny D #89908:

- ta N70ka sa hradila od 0:03 do 1:30,
- po dlhej dobe sa hradila aj N61, vypadol voz 2730 pre sablovy tanec vo voze. Hradil NZV2 - 2813 od 3.30 do 4:30, voz sa vratil na SJ
Reply on: kacka #89913:
Nie, nikde nic nie je, ziaden oznam o uzavierke stareho mosta a naslednom presmerovani liniek. Precitaj si este raz prispevok Johnny D #89912
Taktiez ma aj odklon 128ka
Reply on: MacGiver #89922:
Cest pamiatke toho gepla, mal som tu cest zoparkrat ? Ale musim povedat, ze mame v zasobe aj horsie kusky este. Taka 1714 to je ozaj voz "na urovni" ?
Reply on: MacGiver #89922:
a (exex 1107) ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.