prosim ta, na odklonovej trase su aj nejake zastavky obsluhovane, pripadne je vynechana obsluha nejakych zastavok??? a coho vsetkeho sa to dotyka??? diky...
Ano, velka pochvala patri nocnej sluzbe DD, ktora pracne zistovala moznosti odklonu, s usmevom, hoci to mal urobit niekto iny ( prikaz, informovanost, letaky ...)
bolo to sice este rano, na mna skoro rano ? ale kvoli tomu som sa na safku bola pozret na zastavku BUSu a bolo to tam na bielom papiery A5 pisane ze 11. a 12.7. bude uzavrety stary most v oboch smeroch. presny text uz neviem kedze to bolo "skoro" rano ? ale ked to tam bude aj vecer, tak urobim foto.
a tiez to muselo byt aj na inych zastavkach, lebo ostatni ludia v buse ostali kludni a niektori vedeli ze 95 ide oklukou.
- ta N70ka sa hradila od 0:03 do 1:30,
- po dlhej dobe sa hradila aj N61, vypadol voz 2730 pre sablovy tanec vo voze. Hradil NZV2 - 2813 od 3.30 do 4:30, voz sa vratil na SJ
Nie, nikde nic nie je, ziaden oznam o uzavierke stareho mosta a naslednom presmerovani liniek. Precitaj si este raz prispevok Johnny D #89912
Taktiez ma aj odklon 128ka
kacka