prosim ta, na odklonovej trase su aj nejake zastavky obsluhovane, pripadne je vynechana obsluha nejakych zastavok??? a coho vsetkeho sa to dotyka??? diky...
Ano, velka pochvala patri nocnej sluzbe DD, ktora pracne zistovala moznosti odklonu, s usmevom, hoci to mal urobit niekto iny ( prikaz, informovanost, letaky ...)
bolo to sice este rano, na mna skoro rano ? ale kvoli tomu som sa na safku bola pozret na zastavku BUSu a bolo to tam na bielom papiery A5 pisane ze 11. a 12.7. bude uzavrety stary most v oboch smeroch. presny text uz neviem kedze to bolo "skoro" rano ? ale ked to tam bude aj vecer, tak urobim foto.
a tiez to muselo byt aj na inych zastavkach, lebo ostatni ludia v buse ostali kludni a niektori vedeli ze 95 ide oklukou.
- ta N70ka sa hradila od 0:03 do 1:30,
- po dlhej dobe sa hradila aj N61, vypadol voz 2730 pre sablovy tanec vo voze. Hradil NZV2 - 2813 od 3.30 do 4:30, voz sa vratil na SJ
Nie, nikde nic nie je, ziaden oznam o uzavierke stareho mosta a naslednom presmerovani liniek. Precitaj si este raz prispevok Johnny D #89912
Taktiez ma aj odklon 128ka
od 2.30 je most uzavrety na cely vikend, odklon maju linky 50 a 95. Je na to oficialne povolenie, vie o tom policia, magistrat, len DPB akosi zabudol zareagovat
(info by Risko1)
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Risko1
Taktiez ma aj odklon 128ka