Reply on: Darro #9004:
nechcel by si dajak vela? ;-D
Boze moj.
)



Btw ked som s nou siel nefungovali na Predstanicnom semafory a tak zapla zvoncek a jede sa! Jazda cez 1. aj 2. kriz, ved preco si nespravit Silvestra aj 2.6., ze?

ale vzorec sedi-cervene spätne mu zostali :o)
Z
Ale mam novy vzorec
Budem bez netu cely tyzden-nech sa vam vsetkym dari :o)