Reply on: Andy #8981:
Remene???Tak ja ti to vysvetlim takto..To ked otvoris zadny kryt od motora..TAk tam uvidis take nasponovene pasy,ktore ked zapnes motor sa tocia urcite si to videl..V 1803-ke to bolo tak,ze sa utrhol srob a jeden remen spadol a ked padne jeden tak to zhodi vsetky...:-)

Andy