Z nedelnej vypravy 
21:1406, 1823
29:4408
30:3504, 3521, 1826?(ZV?)
39:1515
43:2603
61:2618
70:2016, 2017
74:2605, 2617, 2607, 2829?
80:3610, 3191:-D
81:4510?
83:2831, 2938, 2940, 2821
86:1512, 1803, 1818
90:4508, 4838
95:4824
97:1321, 1807, 1402, 1820 1307?
ZV:4845
X13:104, 38 ;-D

21:1406, 1823
29:4408
30:3504, 3521, 1826?(ZV?)
39:1515
43:2603
61:2618
70:2016, 2017
74:2605, 2617, 2607, 2829?
80:3610, 3191:-D
81:4510?
83:2831, 2938, 2940, 2821
86:1512, 1803, 1818
90:4508, 4838
95:4824
97:1321, 1807, 1402, 1820 1307?
ZV:4845
X13:104, 38 ;-D
M: ZV 4845/1
frenky
Preto by najlepsie bolo ak by sa do DNV na Opletalovu predlzila 29 (mimochodom, ktora ma grafikon velmi podobny starej 20), na 22 by sa spravil interval 7min. spicka a 12 sedlo. Tym padom by sa 20 mohla zrusit.
21 by sa rozdelila na 21 a 121. 121 pre mna, za mna by sa mi mohla tocit aj v kuchyni, len, aby sa tocila. Spravil by sa subezni interval 21+121 3min. rano, 6 poobede a fachame! No ne?
Som velmo zvedavy, co (okrem toho, ze osuchaju stolicky) vyhutaju ti nasi "papalasi" toho 20.5., ako poznam Mraza ten si zasa bude tvrdohlavo presadzovat 121 Na hriadky. A podobne slabomyselne vyplody chorej mysle...